O nás

Video v hlavičce
STOSA: kvalitní kuchyně
od roku 1964Stosa Cucine je krásný příběh jednoho muže a jeho rodiny, který vypráví o tom, jak se sen stal skutečností, a to díky vášni a dovednosti předávané z generace na generaci.

Je to také příběh velké společnosti, která již více než 55 let vyrábí kvalitní italské kuchyně a je mezinárodně uznávaná a oceňovaná pro své inovace a styl.

Vize společnosti


"Navrhujeme výrobky, na které jsou zákazníci hrdí, že si vybrali právě společnost Stosa. Vytváříme výjimečnou hodnotu pro zákazníky a prodejce po celém světě."

Společnost Stosa se denně snaží zlepšovat kvalitu života prostřednictvím vynikajících výrobků, vysokého obsahu designu a neustálého úsilí o výzkum a vývoj, protože navrhnout kuchyň neznamená jen zařídit jednu místnost v domě, ale podílet se na celoživotním projektu.

Stosa Cucine je perspektivní společnost se silnou a dobře definovanou značkou, která je referenčním bodem pro celý kuchyňský sektor: takovou roli si Stosa v průběhu let vybudovala. V současné době má společnost Stosa silné a trvalé partnerství se svými prodejci a je preferovanou volbou zákazníků ve více než 40 zemích světa.
Základní hodnoty společnosti

Design

Design je vodítkem při tvorbě všech kuchyní Stosa, které se vyznačují pečlivou pozorností věnovanou detailům, originálními povrchovými úpravami a barevnými kombinacemi a působivým vzhledem. Každý projekt je výsledkem neustálého výzkumu a inovací a kombinuje vzhled, ergonomii a funkčnost ve výrobku, který je stylizován tak, aby odpovídal různým vkusům a poskytoval nejvyšší úroveň výkonu.

Zkušenosti

Jedna italská rodina a příběh, který začal v roce 1964. Jedna velká vášeň: kuchyně.

Stosa Cucine je toskánská společnost, která již více než půl století vytváří kuchyně, jež jsou praktickými a hmatatelnými symboly odbornosti a autenticity.

Stosa je certifikovaná společnost se schopností předvídat a interpretovat nejnovější trendy. Na trh dodáváme kuchyně špičkové kvality.

Inovace

Inovace jsou hnací silou společnosti Stosa a projevují se nejen v neustálých investicích do výzkumu a vývoje, ale i v našem přístupu ke všem aspektům podnikání.

Vše směřuje k tomu, abychom našim zákazníkům nabízeli kreativní a moderní výrobky, které drží krok s nejnovějšími trendy a poskytují originální řešení na míru, v nichž jsou technologie, vzhled a funkčnost dokonale vyvážené.

Vyrobeno v Itálii

Společnost Stosa Cucine je držitelem 2 certifikátů, které zaručují, že její výrobky jsou vyrobeny v Itálii.

Certifikace italského původu prokazuje, že výrobky a postupy společnosti Stosa splňují cíle a ověřitelné požadavky normy UNI 11674.
To znamená, že všechny hlavní fáze návrhu, výroby a balení nábytku Stosa probíhají v Itálii.

Certifikát 100% Made in Italy poskytuje další záruku, že kuchyně Stosa jsou vyráběny výhradně v Itálii a respektují lidi, hygienu a bezpečnost.

Kvalita

Kvalita kuchyní Stosa je dána celou řadou správných rozhodnutí. Pečlivý a důkladný výběr vedl ke spolupráci s prestižními výrobci bílé techniky, příslušenství a vnitřního osvětlení, závěsů a pojezdů, které přispívají k bezkonkurenční dokonalosti výrobků Stosa.

Všechny materiály podléhají přísné kontrole v celém výrobním řetězci, aby byla zajištěna jejich pevnost a odolnost. Zaměstnanci jsou školeni, aby mohli kombinovat nejvyšší úroveň řemeslného zpracování s nejmodernější výrobní technologií.

Spolehlivost

Společnost Stosa poskytuje kvalifikované poradenství v Itálii a po celém světě. Naši poradci jsou odborníci na výrobky a konstrukční řešení a jsou vyškoleni přímo v podniku, aby zákazníky vedli a radili jim během celého procesu nákupu až po poprodejní servis.

Všechny prodejny Stosa mají technické prostory, které jsou speciálně uspořádány tak, aby návštěvníkům ukázaly naši širokou nabídku modulů, vnitřních doplňků, povrchových úprav a otevíracích systémů. Naše prodejny jsou dokonce vybaveny speciálním softwarem, který zobrazuje přesné 3D zobrazení vaší navrhované kuchyně.

Flexibilita

Společnost Stosa nabízí zákazníkům 2 produktové řady (Modern a Classic), 3 designové systémy (Evolution System, Look System a Classic Glam), více než 1 000 povrchových úprav, 500 barev dvířek a 5 systémů otevírání v nesčetných variantách, které poskytují nekonečné množství možných kombinací pro vaši kuchyni.

Flexibilita designu, která je pro kuchyně Stosa charakteristická, nemá obdoby: můžete dokonce kombinovat různé modely a vytvořit si tak vlastní exkluzivní kuchyni.

Nabídka společnosti Stosa se rozšiřuje i na obytné prostory.

Udržitelnost

Společnost Stosa se zavázala respektovat lidi a životní prostředí.

V rámci naší pokračující cesty do budoucnosti jsme zavedli řadu důležitých strategií pro zlepšení ekologické udržitelnosti všech našich činností a procesů. Investovali jsme do energetické účinnosti instalací inovativních fotovoltaických systémů, minimalizovali jsme spotřebu ropy a emise CO2, vybrali jsme materiály, které jsou ekologicky šetrné, sledovatelné a neobsahují toxické chemikálie, a získáváme certifikované suroviny z odpovědně obhospodařovaných lesů.

Modul: Rozevírací dlaždice
Certifikované italské kuchyněSpolečnost Stosa poskytuje zákazníkům dodatečnou záruku. Naše odhodlání poskytovat výrobky špičkové kvality a dlouhé životnosti a dosahovat neustálého zlepšování podtrhuje naše rozhodnutí získat některé z nejprestižnějších certifikací na světě.

Certifikace kvality je zcela dobrovolná, není vyžadována zákonem. Certifikace zahrnuje prohlášení nezávislé třetí strany, že naše výrobky a náš systém řízení kvality odpovídají stanovenému standardu.

Certifikace, kterou se společnost Stosa rozhodla získat, se vztahuje na oblasti, které mají zásadní význam pro výrobu špičkového nábytku: výrobní řetězec, samotný výrobek a ohleduplnost k životnímu prostředí.Systém řízení kvality ISO 9001:2015


ISO 9001 je jednou z nejvlivnějších norem na světě.
Stosa se jako rozvíjející se společnost rozhodla pro certifikaci ISO 9001, protože chápe, že neustálé inovace a výzkum jsou nezbytné pro budoucí prosperitu.
Společnost Stosa je také přesvědčena, že zaměstnanci musí být neustále informováni, školeni a přímo se podílet na zavádění systému řízení kvality.

Model ISO 9001 slouží také jako strategický nástroj pro plnění slibů, které dáváme zákazníkům, a pro měření výkonnosti prostřednictvím konkrétních ukazatelů.

100 % vyrobeno v Itálii


Tento certifikát zaručuje, že kuchyně Stosa jsou vyráběny výhradně v Itálii, že konstrukční, vývojové, obráběcí a montážní práce jsou 100% italské a že výroba probíhá v souladu s právními předpisy v oblasti práce, zdraví a bezpečnosti.

Certifikace 100 % Made in Italy dokládá náš závazek hájit italskou kulturu a řemeslnou zručnost jako inspiraci technicky a stylisticky vynikajících výrobků a naše odhodlání prosazovat dokonalost, pro kterou byl italský design vždy uznáván na domácím i mezinárodním trhu.

COSMOB Qualità Praemium (CQP) "Cirkulární výroba v nábytkářském průmyslu"


Stosa Cucine patří mezi několik málo italských společností certifikovaných COSMOB, prestižním notifikovaným orgánem pro výrobní odvětví a odvětví dřevěného nábytku. COSMOB posuzuje oběhovost výrobních procesů a poskytuje společnostem objektivní certifikaci transparentnosti v otázkách udržitelnosti.

Proces zahrnuje všechny fáze od koncepce a návrhu přes výběr a získávání materiálů až po finální výrobu. Hodnotí také ekologický design, efektivní využívání všech zdrojů a nakonec i využití a/nebo recyklaci certifikovaných výrobků.

COSMOB sledoval a hodnotil všechny tyto aspekty ve společnosti Stosa Cucine a certifikoval schopnost naší společnosti realizovat průmyslový proces, jehož středobodem je ohleduplnost k životnímu prostředí a lidem a který se vztahuje na všechny fáze výrobního řetězce nábytku, od výrobních linek až do domácností zákazníků.

Konkrétně bylo prokázáno, že ve společnosti Stosa se procento materiálu, který lze znovu použít, blíží 100 %. Například laminátové a melaminové desky jsou z 96 % z oběhového hospodářství.

Certifikace FSC®


Jako společnost s certifikací FSC® přispívá Stosa používáním materiálů s certifikací FSC® a prodejem výrobků s certifikací FSC® k ochraně světových lesů.

Zákazníci mohou v sortimentu společnosti Stosa najít mnoho výrobků s certifikátem FSC®.

Forest Stewardship Council® je mezinárodní organizace, která již 25 let usiluje o ochranu světových lesů. Rada nabízí mezinárodně nejdůvěryhodnější řešení, které transparentně zaručuje, že dřevo pochází z řádně obhospodařovaných zdrojů.

FSC® plní své poslání tím, že stanovuje přísné standardy správné praxe při obhospodařování lesů a také stanovuje environmentální, sociální a ekonomické požadavky, které musí být splněny v takzvaném "zpracovatelském řetězci", tedy systému, který zajišťuje sledovatelnost materiálu pocházejícího z lesů v celém řetězci výroby a prodeje.

Carb P2


Všechny kuchyňské linky Stosa jsou vyrobeny z materiálů s certifikací CARB P2. Korpusy jsou vyrobeny z recyklovatelných desek s extrémně nízkým obsahem formaldehydu, což je dalším důkazem závazku společnosti Stosa chránit životní prostředí a šetřit přírodní zdroje.
Design a inovace jdou ruku v ruce s procesem výběru surovin, který spojuje etiku recyklace s ohledem na životní prostředí.

Použité desky jsou typu E1 podle normy UNI EN 717-1. Materiál je v souladu s požadavky amerického trhu: EPA P2-CARB P2 podle hlavy 17 CCR - § 93120.2 (a) - US EPA TSCA hlava VI - 40 § 770